pomysł na kategorie

  1. Offline

    DJStruna

    Użytkownik

    Postów: 9


    Moi Drodzy słuchający stylów muzycznych w różnych kategoriach,no cóż temat chciałbym podjąć w dziale 60/70/80 i bardziej go rozwinąć i wiadomo propozycja tylko będzie z mojej strony do uploaderów i administracji i też user może się na spokojnie wypowiedzieć.

    Moja propozycja jest taka aby lata 60/70/80 rozwinąć na temat OLD i wchodzić przez niego do oddzielnych kategorii czyli 60 oddzielnie 70 i to samo się tyczy lat 80 do olda dodać jeszcze 90 i XXI wiek.Wtedy każdy wchodzący w dział uploader lub user kierowałby się do kategorii do której wrzucałby upa z danych lat lub ściągał utwór..Jeżeli House,Hardstyle ,Trance i jeszcze parę gatunków ma swoje poukładane style to też było by elegancko wrzucać wstawki olda bynajmniej wiekowo poukładane:)a nie mieszać np.Modern Talking z roku 1985 z hitem z roku 2010 z gatunku techno.To nie dyskoteka tylko porządne nuteczki:)i temat techno wrzucimy do XXI wieku:)Żarty żartami ale ten temat chodzi już za mną od kilku dni i dlatego założyłem ten temat.Proszę się wypowiadać..Serdecznie Wszystkich pozdrawiam
    ciachoxv lubi ten post.
    15 Czerwiec 2023 - 09:51 / #1
  2. Offline

    djhooker

    Użytkownik

    Postów: 73

    ja bym zrobił kategorie techno hard trance i tym podobne klubowe brzmienie lat 90/00 czyli klasyki gatunku np brooklyn bounce czy dj quick silver albo groove coverage i klasyfikował bym takie gatunki. PS. dodał bym kategorie paczki np jak mam dany singiel jakiś np Groove coverage - 21st century digital girl i mam parę wersji to dobrze by było to dodać jako jedną paczkę mp3 singiel albo jak ktoś robi własne składanki zrobić do tego odpowiedni dział.
    Ostatnio edytował: djhooker 19 Czerwiec 2023 - 20:28
    19 Czerwiec 2023 - 20:26 / #2
  3. Offline

    djhooker

    Użytkownik

    Postów: 73

    Dodam że np są style takie które tu nie mają kategorii i jest je ciężko sklasyfikować np moombahton czy schranz albo Frenchcore czy Hardbass jak nie wiesz sam do jakiego działu ma trafić nutka to np trap zawsze można pod dubstep podrzucić schranz albo Frenchcore czy Hardbass w hardstyle np moombahton to wystarczy albo vixa albo zwykłe electro jak by my dodawali do każdego stylu kategorie to bałagan by się zrobił.Pozdrawiam,
    ciachoxv lubi ten post.
    23 Lipiec 2023 - 13:34 / #3
Online: 239