Krzysztof Krawczyk - Życia Mała Garść

Lata 60/70/80
Wyświetleń:225
Pobrań: 47
Dodał
Uploader RXZ
Rozmiar 10.37 MB
Jakość 320 kb/s
Data 11-04-2021, 23:39
Download

Komentarze 6
mp3MANIAslovakia 12 Kwiecień 2021 06:47
-1
Brakuje działu Kosz ! Śmietnik Myślę, że to nie tylko moje marzenie.



[leech=Sn-mka-obrazovky-2021-04-12-064916
RXZ
RXZ 12 Kwiecień 2021 10:07
0
Cytat: ciachoxv
Teraz codziennie będziesz wrzucał jego utwory ? Teraz niby jesteś wielkim fanem Krzysztofa Krawczyka ? a za pewne połowe jego piosenek nigdy nie słyszałeś.




Ale macie problemy ciachoxv i mp3maniaslovakia. no ja nie mogę :) :) ciachoxv....Ty kpisz, czy o drogę pytasz? Masz ból tyłka, że to nie Ty wrzuciłeś? Jakim prawem mnie tak oceniasz? ZNAM WSZYSTKIE UTWORY OD LAT, ale co Wy o tym możecie wiedzieć? Znasz mnie osobiście? Ja na całe szczęście Cię nie znam osobiście prawdopodobnie... Znasz mnie lepiej niż ja siebie? Tak się składa, że jestem fanem od wielu lat, więc G-wno za przeproszeniem wiesz o mnie i o moim życiu, o tym,czego tak naprawdę słucham, a się wypowiadasz...to, że nie wrzucałem wcześniej nie znaczy, że nie słuchałem Muzyki Krzysztofa Krawczyka....zauważyłem, że jest mała ilość utworów na tej stronie i postanowiłem uzupełnić zbiory... Masz coś do mnie? Jak się nie podobają moje wstawki to nie zwracaj na nie uwagi...niech każdy robi swoje na tej stronie i wrzuca swoje, co ma do wrzucenia bez wchodzenia sobie w drogę.....nie pozdrawiam...p.s .jak widać są inni ludzie, którzy chcą, żebym wrzucał skoro lajkują moje uploady i to dla Nich będę wrzucał, czy to się Wam podoba, czy nie...nie dam Wam satysfakcji i nie odejdę z tej strony i nie przestanę wrzucać. Żegnam ozięble, a na przyszłość jak zechcecie coś komentować to się 2 razy zastanówcie, czy Wasza argumentacja jest logiczna i uzasadniona, czy po prostu chcecie mi w żałosny, żenujący i nieudolny sposób dokopać...ale to już świadczy o Was, a po mnie Wasz hejt spływa :) a nie takiej postawy uczył Nas Ś.P Krzysztof Krawczyk....żeby wszyscy byli tak empatycznymi osobami, jak On to ten świat byłby przepiękny, ale jak widać jeszcze daleka droga ku temu.Jak żył Krzysztof Krawczyk to byłem pewien, że już dawno wszystkie utwory sam wrzuciłeś i nie szukałem, czy dany utwór jest, czy go nie ma, a tutaj niestety były braki.

mp3maniaslovakia - no proszę.. znalazło się wielkie Panisko, które ma decydować co powinno trafić do kosza, a co nie. O tym na szczęście decyduje Admin, a nie Ty, a jakbyś nie zauważył jesteśmy w dziale RETRO/OLD, więc co jest w tym złego, że wrzucam stare utwory?... moje uploady są OK i czepiacie się dla samego czepiania, bo gdyby nie były to Admin by rzeczywiście je usuwał...żal mi Was, a jak nie podobają się Wam moje uploady to je omijajcie i ignorujcie, albo nawet zgłaszajcie je wszystkie...zobaczymy, czy Administracja Was posłucha i usunie...ha ha....to, że Tobie nie podoba się twórczość Krzysztofa Krawczyka nie znaczy, że ma trafiać do kosza. Żegnam i nie komentujcie moich wstawek z łaski swojej...albo nie...komentujcie dalej, bo jesteście tak śmieszni, że rozbawiliście mnie na resztę dnia :)

Każdy ma swój sposób na uczczenie pamięci po Wielkim Artyście...ja udostępniam po to, żeby młodsze pokolenia dowiedziały się o tych utworach, jeśli ktoś jakimś cudem jeszcze nie słyszał jakiegoś utworu, to nigdy nie powinno być za późno, żeby usłyszeć....

JacK 12 Kwiecień 2021 18:12
+4
Komentarze są nie miłe i też mi się nie podobają ale każdy ma prawo wyrazić swoją opinie.
RXZ, nie ma co się tak spinać wink  Szanuję twoje podejście i cieszę się, że kto wstawia piosenki Krawczyka.


P,S. Słowak, zainstaluj sobie AdBlock'a smile
RXZ
RXZ 12 Kwiecień 2021 18:40
-1
Owszem, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i ja także swoją wyraziłem wyżej. Dzięki za poparcie odnośnie moich uploadów Krzysztofa Krawczyka, ale jak nie mają nic do napisania na temat utworu tylko się do mnie rzucają to co to za opinia? Zwykły hejt nic więcej...gdyby ktoś inny wrzucał utwory Ś.P Krzysztofa Krawczyka to by ciachoxv takiej ,,opinii" tutaj nie napisał....a ja nie pozwolę sobie wejść na głowę i odpyskować potrafię....znam tych Panów z innego Forum od ładnych paru lat i to już nie pierwszy raz, kiedy szukają czegokolwiek byle się przyczepić.
JacK 12 Kwiecień 2021 19:07
+2
Boże... to ja jak zacofany i od ponad 10 lat tylko na tej stronie ściągam i słucham prawie wszystkie utwory bowtie
Taki trochę konserwatysta ze mnie  laughing  
JacK 12 Kwiecień 2021 19:41
+3
Zippyshare, to kiedyś było tak zwane "Top" hostingów muzycznych. Teraz strach tam coś pobrać bo wirusów więcej niż utworów.
× Informacja! Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
Online: 291