Fleetwood Mac - Little Lies

Lata 60/70/80
Wyświetleń:391
Pobrań: 88
Dodał
Użytkownik DJStruna
Rozmiar 8.48 MB
Jakość 320 kb/s
Data 15-07-2023, 10:51
Download
Słucham tej kapeli prawie od początku jej powstania.Grupa powstała w 1967 roku więc miałem wtedy pięć lat,ale pamiętam już ich z tamtego okresu gdyż najstarsza siostra słuchała bluesa więc Fleetwood Mac który początkowo grał ten styl był puszczany a long był pod tytułem tej samej co kapela czyli "Fleetwood Mac".Później grupa zmieniła styl na rocka aby w końcu roku 1977 przejść na soft rock czyli na lżejsze brzmienie tego stylu jakim jest rock.Dla mnie najlepszym longiem zresztą najlepiej sprzedającym się w historii fonografii tego zespołu jest "Rumours" z roku 1977.Krążek jest na 25 miejscu listy 500 albumów wszech czasów.Dzisiaj wrzucam singlową wersję przeboju FM z roku 1987 Little Lies z albumu "Tango in the Night"
Komentarze 7
optimussprime92 15 Lipiec 2023 11:02
+2
Bardzo ładna wstawka
waza 16 Lipiec 2023 00:12
+1
DjStruna pzdrawiam za wiedze i muzę z tamtych lat
DJStruna 16 Lipiec 2023 01:32
0
A dziękuję serdecznie za miłe słowa:)Od młodych lat interesuje się wszystkim co proponuje nam świat dżwięku,melodii,zawsze lubiłem interesować się "co w trawie piszczy"na temat danego wykonawcy,grupy czy stylów wszelakich."Maniakalnie"wyciskam jak sok z cytryny wiadomości i w głowie piszę swoje biografie na temat muzyków:)Serdecznie pozdrawiam i życzę samej dobroci ludzkiej
robert worobiec 22 Lipiec 2023 20:19
+1
Dzieki wielkie za ciekawostki muzyczne oraz ciekawe opisy  szacun za naprawde duza wiedze dzieki
DJStruna 22 Lipiec 2023 20:36
0
Witaj imienniku ,dziękuję za docenienie moich wypocin.Czasami myślę po co ja to robię-niech siedzi w głowie,tylko denerwujesz innych wpisami.Ale widzę że parę osób nie przejdzie obojętnie i napisze kilka serdecznych słów za co bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
NINJA MUSIC 22 Lipiec 2023 21:11
0
to jest muzyka prawdziwa , ktora jest miła dla uszu do słuchania i tańczenia a nie nawalanie basem :) super muza z tamtych lat niestety muzyka nie idzie w złym kierunku i nie jest ważna jakość tylko ilość. pozdrawiam

DJStruna 22 Lipiec 2023 23:23
0
Ninja Music tak jak piszesz teraz taśmówka basowa,no cóż czasu nie cofniesz i nie zmienisz upodobań ludzkich.Ludzka natura jest we filmie Matrix,co narzucą tak się robi.Ma szczęście mamy wolną wolę.Ja słucham lata 80te codziennie i dobrze mi z tym.Serdecznie pozdrawiam
× Informacja! Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
Online: 263