Guru Josh - Infinity

Lata 60/70/80
Wyświetleń:297
Pobrań: 36
Dodał
Użytkownik DJStruna
Rozmiar 9.27 MB
Jakość 320 kb/s
Data 18-07-2023, 07:36
Download
Z mojego 7mio calowego singla z roku 1990.Piosenka została wydana po raz pierwszy w 1989 roku z albumu o tej samej nazwie. Odniósł sukces w wielu krajach europejskich, takich jak Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania i Austria w 1989 i 1990 roku, osiągając piąte miejsce na brytyjskiej liście singli w marcu 1990 roku i pojawiał się na wielu kompilacjach tanecznych od 1990 roku do dnia dzisiejszego.Dwa lata młodszy ode mnie gdyż Guru Josh a tak na prawdę nazywał się ten Brytyjczyk Paul Walden urodził się w 1964 roku i ciekawostka jak Dr Alban z zawodu był dentystą.Piszę o nim w czasie przeszłym gdyż w roku 2015 popełnił samobójstwo na Ibizie.Szkoda gdyż przed ten czas swojej żywotności stworzył kilka ciekawych projektów muzycznych.Apropo z naszych znanych muzyków który jest z zawodu lekarzem ale nie dentystą tylko neurologiem i posiadający stopień doktora nauk medycznych jest Kuba Sienkiewicz z Elektrycznych Gitar,coś Wam chyba mówi tytuł przeboju'Jestem z miasta':)(to widać,słychać i czuć)
Komentarze 2
optimussprime92 18 Lipiec 2023 10:01
0
A masz moze nagranie eternity tego wykonawcy?
DJStruna 18 Lipiec 2023 14:16
0
tak optimusie i to w lepszej wersji bo płytki z radiową i remixami zakupiłem już 2010 roku a tu już longi były w lepszej technologii tłoczone,wrzuciłem już radiową później jak zechcesz mogę resztę skonwertować i zaupać,teraz tylko czekać aż admin wrzuci na dział
× Informacja! Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
Online: 316