Tom Hooker - Looking For Love

Lata 60/70/80
Wyświetleń:51
Pobrań: 24
Dodał
Użytkownik DJStruna
Rozmiar 12.23 MB
Jakość 320 kb/s
Data 27-07-2023, 09:53
Download
Nie wiem czy Wszyscy wiedzą ale Swiss boy wyśpiewał wielki przebój jako Lucerna to właśnie ten wokalista amerykański,ech przecież dwie wielkie pierwsze płyty Den Harrowa to podkładali głos Thomasa bo naprawdę nazywa się Thomas Beecher Hooker.Teraz występuje jako Tam Harrow parodiując stare wykonania Den Harrowa co mu dobrze wychodzi bo wychodzą dobre kawałki italo disco z tej parodii:)Ten 66 letni wykonawca muzy z kręgu italo disco urodził się jak mój starszy brat w roku 1957 ma na swoim koncie sporo wielkich hitów między innymi ten co wrzucam z roku 1986 Looking for love..nie wiem czy zauważyliście jakże podobny stylowo utwór co do poczynań jakże prężnej ekipy Den Harrow(a było tam że głowa boli)ten styl był właśnie Hookera ale delikatnie przejęty później przez całość zwaną Den H.Ale nie ma co narzekać,jeden i drugi wydali sporo dobroci muzycznej na świat i tylko się cieszyć że tak było.Spuścizna jest,jest co słuchać i każdy zadowolony,my jako słuchacze Italodisco i oni że mają z czego chleb jeść:)hehe ale nabazgroliłem,ale tak od siebie i myślę że nie zanudziłem na amen:)pozdrawiam serdecznie-Robert:)
Komentarze 0
× Informacja! Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
Online: 178