Basoski ft. Michie One - Waterman

Lata 60/70/80
Wyświetleń:177
Pobrań: 67
Dodał
Użytkownik DJStruna
Rozmiar 7.13 MB
Jakość 320 kb/s
Data 3-08-2023, 07:00
Download
CZarku jeszcze w lepszej jakości mam różne dobre remixy tego super przeboju,jeżeli będziesz chciał to jak znajdę czas to powrzucam:)To następne co napisałeś będzie już jutro pod wieczór:)
Komentarze 3
optimussprime92 3 Sierpień 2023 07:49
0
Bardzo Ci dziekuje. kiedys to nagranie mialem Olava w składankach Dance Alliane albo cos takiego... noi niewiem czy by dobrze gralo bo na tych glosnikach bluetooth jedne nagrania graja ciszej albo sa tak donosne ze az nie da sie ich na maxa sluchac. ale chcialbym zeby gralo glosno i wyraznie. A wdomu na kinie domowym jest inaczej a w pracy jak slucham na tym glosniku a mam Blaupunkta Mb06, to nieraz az staje glosnik od tej muzyki, bo ta nowa muzyka jest inna jak ta stara :)
DJStruna 3 Sierpień 2023 11:37
0
Ano kiedyś była inna technologia,nie było konwersji,nie było sporo rzeczy które podbijajądźwięk,teraz nawet djskie mixery czy inne dodatki mają o wiele ulepszony technologiczny future
chatt34A 6 Sierpień 2023 14:04
0
Na pewno dzisiaj jest super technologia, ale dla mnie większość tracków jest pozbawiona melodii a wielu wokalistów przypomina sylwetki błądzące we mgle  w poszukiwaniu swojego stylu muzycznego i nie wiedzące po co właściwie weszły do studia nagrań. Mam nadzieję, że w muzyce wykrystalizuje się coś  fajnego. Dobrze, że tę sytuację osładza  dobra vixa.
× Informacja! Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
Online: 97