Double - The Captain Of Her Heart

Lata 60/70/80
Wyświetleń:181
Pobrań: 53
Dodał
Użytkownik DJStruna
Rozmiar 10.41 MB
Jakość 320 kb/s
Data 6-08-2023, 11:15
Download
„ The Captain of Her Heart ” to piosenka szwajcarskiego duetu Double ( Felix Haug i Kurt Maloo ) z ich debiutanckiego albumu studyjnego Blue (1985). Piosenka jest balladą o kobiecie, która przestaje czekać na powrót nieobecnego kochanka. Double był pierwszym zespołem ze Szwajcarii który dotarł na listach Ameryki i Europy we wysokich miejscach.Pomyślcie że na Bilboardzie 16 miejsce co ciężko jest zdobyć nawet najlepszym a na brytyjskiej liście singli 8.To trafili utworem we większą rzeszę słuchaczy,pozazdrościć.Ten utwór w latach 80 tych też wiele razy zapuszczałem na imprezach,został bardzo duży sentyment.Konwert z mojej płyty,bynajmniej czysto robi,może nie widać na wykresie ale i trzaski likwiduje i jest dobrze zrobiony bo jak słucham na gramofonie to odźwięk jest gorszy niż po konwercie,jestem zadowolony że mogę teraz z Wami tak odsłuchać jak jest na nuteczkach.Jeszcze o piosence.Maloo kiedyś powiedział do jakiegoś wywiadu„Napisałem tekst do playbacku w mgnieniu oka w studio. Jak pisarz widmo. Pojawili się po prostu niespodziewanie. To było prawie straszne. Nigdy nie myślałem, że tekst poruszy tak wiele serc wokół całym świecie i nadal jestem przytłoczony wszystkimi pozytywnymi opiniami, które otrzymuję w Internecie”.A jeszcze dodam że pięknie na saksofonie przygrywał już nie żyjący ale świetny na tym instrumencie grający niemiec Christian Ostermeier.

Ja lubię ten utwór,nie znudził się mimo upływu czasu,jeszcze dwa lata i będzie 40 lat jak powstał,ma w sobie to coś że każdym razem wraca się do niego jak ćma do światła,jak ryba do wody i jak człowiek do miłości..zapraszam do nastawienia uszu i albo do wspomnień jeżeli znacie albo do swoistej prapremiery jeżeli dopiero pierwszy raz odsłuchacie przebój nad przebojami który w tamtych czasach wzruszał,ludzie odbierali go jak prawdziwe sercowe ruszenie,pozdrawiam serdecznie


Komentarze 0
× Informacja! Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.
Online: 266